Sitemizin metin2 pvp serverler de ilerleyişi

Açıkça söylemek gerekirse sitemize açarken iyi hizmet verip ziyaretçi bulamayacağımız konusunda sıkıntı yaşıyorduk düşündüğümüz gibi olmadı ve pvp serverler kategorisinde sitemiz çok ilerledi ziyaretçilerimize tek tek teşekkür etsek azdır. Sitemize günlük giriş yapan sayısı on yirmi derken hemen hemen şimdilik 200 kişiye ulaştık kimisi wslik pvp serverler arıyor sitemizi buluyor kimisi emek pvp serverler arayıp buluyor kimileri de editsiz pvp serverler arayıp buluyorlar.

Şükürler olsun ki sitemiz kalite hizmetten ödün vermiyor. Hiç bir zaman ümidimizi kesmedik sitemize uzun süre ziyaretçi uğramadı ama biz yılmadık hiç yorulmadan en son çıkan metin2 pvp serverler sunucularını bulup sizlerle paylaştık kişi sayısı bizim için önemli değildi. On kişide olsa yüz kişide olsa bu kategoride hizmet vereceğimize inandık ve durmadık tabi ki böyle olunca da karşılığını çok rahat aldık

Şimdi sırada hedef daha fazla metin2 pvp oyuncusuna ulaşarak sitemizi dahada kalite yapmak ve bu kaliteyi herkese göstermek biz hiç sıkılmayacağız sizde sıkılmadan bizi takip etmeye devam edin sevgili kullanıcılarımız görüşmek dileğiyle hoşcakalın.

Sitemiz : http://www.metin2pvp-serverler.org/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s